Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

32. FSM coraz bliżej

22.05.2019 . kg

Kalwaria Pacławska | Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej

W dniach 17-18 maja 2019 r. odbyło się kolejne spotkanie ścisłej kadry FSM. Odpowiedzialni konkretnych dykasterii zebrali się w Krakowie, gdzie podsumowali dotychczasowe działania oraz rozplanowali zadania na najbliższy czas.

Pozostały jedynie dwa miesiące do 32. Franciszkańskiego Spotkania Młodych. Jest to szczególnie intensywny czas dla kadry FSM. Niebawem rozpocznie się promocja plakatów tegorocznego Spotkania oraz ruszą zapisy przez Internet.

Czego oprócz ciekawych gości, zespołów, pięknych liturgii mogą spodziewać się uczestnicy w tym roku? Z pewnością wybór gadżetów w fsmowym sklepiku będzie jeszcze większy. Organizatorzy postarają się, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Biuro nieustannie pracuje nad nowinkami technicznymi, które ułatwią komunikację kadry z uczestnikami. Szefowa scholi dopracowuje hymn tegorocznego FSM-u, a śpiewniki lada dzień trafią do druku. Animatorzy wraz ze swoim opiekunem już czekają, aby móc spotkać się z uczestnikami w grupach. Sekcja plastyczna ma pierwsze pomysły na dekoracje zarówno kościoła, jak i kaplicy, gdzie będzie trwała adoracja. Biuro prasowe już zaczyna przedstawiać gości, którzy odwiedzą 32. FSM. Atrakcji sportowych również nie zabraknie. Uczestnicy sami wybiorą, jak chcą spędzić ten szalony czas.

Każde spotkanie kadry to prawdziwa „burza mózgów”, pozwalająca odnaleźć nowe rozwiązania organizacyjne, ale nie tylko… Właśnie wtedy omówione zostają koncepcje i pomysły, dzięki którym temat FSM-u jest wyrazisty, widoczny. Jak uczestnicy FSM-u przeżyją „Obecność”? Zapraszamy do udziału w tym niezwykłym czasie!

 Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij